Den šestý - 95

9. dubna 2017 v 18:23 | Rozkvetlá louka |  100 dní do předpokládaného termínu porodu
Dneska jsem uplně těhotná :D ! Měla jsem nějaké vyřizování na národní třídě a pak chtěla zajet do scury za Majdalénkou.
Úkol byl mít co nejméně těžkých věcí a být co nejlépe oblečená. Snažila jsem se o obojí a stejně měla neuvěřitelně těžkou kabelku a síťovku a jela domů zmrzlá. Opět jsem vandalovala knížkama ve vlaku.
Nevím jestli mi přijdou těžší lehké věci, nebo už dá ten pupča zabrat ale nakonec jsem z národky jela uplně vyřízená domů a Majda padla. Při představě se šlapat k žižkovské věži se mi točila hlava.
Ujely mi dva vlaky. Žádný eskalátor na který jsem vlezla nejel, takže jsem funěla jak stará bába nebo člověk s nadváhou a poprvé se poctivě dožadovala těhotenských vyjímek.
Vzhledem k tíže zavazadel a mojí motorice už raději v jezdících zařízení nestojím. Ale přitom to je furt ještě všechno super a vtipný.
V neděli mi teprve začíná 3 trimest a já cítím že teprve půjde do tuhého. Ale baví mě to. Každej to chápe že chodíte pomalu, kachnovitě, udýchaně.
Je uplně normální že jedete metrem a usmíváte se. Roste ve Vás život. Když jsem se usmívala v MHD dřív, lidi se za to na mě mračili. Jako kdyby říkali ,,co si to dovoluje být štastná v tomhle světě".
Teď je to normální. Blbnou jí hormony, neví co jí čeká, třeba jí to v ní šimrá pod žebry. Prostě je to fajn.
Kočka s Bábou předvádí neuvěřitelnosti.
Počasí má furt sílu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama