Den šestnáctý - 85

10. dubna 2017 v 19:08 | Rozkvetlá louka |  100 dní do předpokládaného termínu porodu
Zrovna s Lubošem řešíme jak Tedíka naučíme anglicky. Stáhli jsme si poslední řadu teorie v AJ a těšíme se na tu společnou budoucnost. Upřímně si myslím že Téda se už narodí do doby kdy angličtina bude běžnou součástí.
Však jen první den tohoto experimentu jsme spolu byli na dvojjazyčném válení se v kavárně :) Dneska taky ležím.
Ale vzdala jsem postel. Uvelebila jsem se na gauči a pokračuju v třídící mánii.
A dala jsem se do něčeho, na co nemám koule několik let. Do třídění fotek co jsem nahromadila do všech PC a noťasů co vlastníme. No mám za sebou 2O giga dat a fotek a zhruba 20 giga před sebou.
Uf, uf, uf, uf.. Hotovo. Po skoro třech letech nespočetného mačkání spouště jsem si udělala pořádek ve fotkách. Je 11 večer a já mám vážně hotovo i dalších 20 giga dat. Byla to větší fuška než kdybych nosila těžký věci.
Jsem pyšná, strašně! Tohle jsem chtěla udělat tááák dlouho. Je toho stejně hrozně moc, musím to někam zálohovat. Už chápu na co doma mít servrovnu :D Ale je fakt že neudělat to teď tak o všechny fotky přijdu. Už by se mi to nechtělo dělat.
Nejhorší byl asi rok 2016 - všechno duplicitně nafoceno do JPG i NEFu a ještě tím, že jsem byla hotová z kresby nového, starého objektivu - nechala jsem si každej cvak. Fakt utrpení se tím probírat.
Třeba 4 x jsem fňukala že to dneska prostě nedám. A je to. Jsi šikovná Jani. Téda má taky radost, kope tak že to hýbe celým tělem i páteří.. A to spinkal jak zabitej. Asi cítí že je čas jít spát :D
Lubošek slíbil masáž, tak jsem na něj zvědavá. Záda mě bolí z toho gauče jako čert.
Venku se to plácá mezi nulou a pod nulou. Místo sněhu jsou všude namrzliny, voda nebo kousky trávy. Ty vypadají pozitivně, už bych pomalu vzívala jaro.
Ale příští týden má přijít obleva.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama