Den pátý - 96

9. dubna 2017 v 18:08 | Rozkvetlá louka |  100 dní do předpokládaného termínu porodu
Pobolívá mě zub. On už teda zabolívá nějaký ten pátek, ale prošel asi na dvou kontrolách u zubařky, tak to bude možná jen od páteře. Jestli je tedy něco takového možný.
Ono na mě teda možná i něco leze (což doufám že ne, letos je to první zima absolutně bez stonání (ťuk ťuk), možná tím že je první nekuřácká) protože ráno jsem se probudila jak zmlácená palicí.
Ale přitom mi bylo příjemně, protože mě vzbudil Luboše šramot v kuchyni. Balil se a připravoval nám snídani. Zapnul si k tomu klasik FM, takže jsem to měla podkreslené příjemnou vážnou hudbou a ranním sluncem.
Když mně přišel vzbudit uplně, úsměv už jsem měla od ucha k uchu. Vydržel mi skoro celý den, byla příjemná neděle.
Snažím se dodržovat slib který jsem si dala k novému roku a více fotím. Takže tahám foťák úplně všude a dneska cestou z lágru jsem věčně stála někde ,,na varovkách" .
Ta příroda fakt kouzlila. Bylo celý den slunečno, ale jak již několik dní v kuse mrzne, tak je všechno v bílém oparu. Krásně to ,,softí" do té krajiny a pak už jen stačí chytat kompozice.
po zbytek dne jsem se uložila k fotkám, upravovala je a poslouchala u toho hudbu.
Jsem zvědavá jestli budu alespoň schopná umýt to přiblblý nádobí nebo po sprše vlezu rovnou na kutě. Ha! Jsem holka šikovná! Nádobí je umyto.
Ps: Malej kope už tak, že se hýbe celé břicho.
Leden bílý pole sílí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama