Den patnáctý - 86

9. dubna 2017 v 23:04 | Rozkvetlá louka |  100 dní do předpokládaného termínu porodu
Patnáctý den, 85 dní do termínu (cca tři dny před tímto jsem se spletla o den a psala si to až do 81 dne kdy jsem založila blog a editem na to přišla) takže ve skutečnosti 86 dní). 1. únor :) První měsíc nového roku byl krásný. Druhý už sebou přináší závan jara. Za okny zpívají ptáci, na teploměru po dlouhé době není záporná hodnota.
Bohužel se cítím asi fakt nastydlá. V noci jsem měla údajně teplotu, tak dneska nesmím z postele. Hany prý všechno obstará a uvaří mi čajíček :) Měli jsme jet k Dominice pro autosedačku ale jelikož mám prý stále teplotu necháme to na pátek.
Snad se mi podaří usnout. Podvědomě jsem několik dní jedla hodně ovoce a hlavně kiwi. Takže se zkusím zdopovat vitamíny ještě dnes. Zítra mám jít na vyšetření cukrovky, tak uvidíme ráno jim zavolám kdyby mi nebylo stále dobře a doufám že to vyležím kdyžtak do toho pátku.
I když test na cukrovku se nedělá při nachlazení či chřipce a jelikož mi před hoďkou pořádně nic nebylo a teď mě bolí klouby tak zítra nikam nejdu.
Dva dny mohu proležet. Tak snad to bude stačit :)
Ležet mi jde. Spát mi nejde a jelikož do sebe rvu čaj a med společně s citrónem, tak mi to nedopřává ani Tedík protože má díky teinu a cukru spouuustu energie.
Venku je ledovka. Sníh lehce roztál a začalo pršet, ale stupně se nad nulu nevyhoupnou, takže je to jak na rybníce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama