Den jedenáctý - 90

9. dubna 2017 v 18:55 | Rozkvetlá louka |  100 dní do předpokládaného termínu porodu
Tak já jsem ultraunavená. Ráno jsme (potřetí a snad naposledy) jely s Kateřinou ověřit podpisy na poštu a já od té doby nebyla schopná slézt s gauče. Je úplně jedno jestli pijete a kouříte když ponocujete. I když nic z toho neděláte a jen ponocujete stejně trpíte. Kocovina vás dohoní jen z nespaní, mrcha.
Přiznám se že mě víc baví denní režim a po jedenácté večer jsem nepoužitelná. Teď. Dřív to bejvalo jinak. Byla jsem sova jak vyšitá.
Pokusím se energii dobít jídlem a snad se vyhrabu usmažit řízky. Lubošek už zadělal na kašičku a já sjedu ke kravínu pro mléko.
V lípě v Litni neberou karty, takže nemáme takovou prasárnu na kterou jsem automaticky po nevyspání dostala chuť.
Řízek se mi ale povedl! To musím uznat. Taky se takhle při sobotě podařilo konečně usnout přes den.
Teď mi došlo že Tedík zhruba co hodinu dá vědět že vzhůru a ač mě to třeba nevzbudí vnímám ho. Jestli na něm neležím nebo tak :D Nebo když má škytavku.
Takže spánek sice je, ale není prostě hluboká dlouhá fáze. Takže se možná naučím hoďku dvě občas nasadit do režimu i přes den. Po porodu se to bude určitě hodit.
Dneska je to 90 dní btw.. :) Přesně tři měsíce a první den ohnivého kohouta. Už se nemohu dočkat, ale taky si to snažím užít. Posledních 90 dní jenom já. A už to tak přeci není.
Tedík o sobě dává vedět, je pro mě samozřejmností víc a víc.
O počasí nic nevím. Mrzne, sluníčko nesvítilo sníh slejzá.

---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama