Den dvacátýsedmý - 72

13. dubna 2017 v 21:04 | Rozkvetlá louka |  100 dní do předpokládaného termínu porodu
Ta bába s kočkou jsou neuvěřitelný. Jožina už se vůbec neostýchá a dělá na starušku slušný nálety. Bába jí to jako správný štěne oplácí. Pak tady po sobě vybíhají až mi z toho skáče břicho.
Babča už břicho delší dobu registruje, ale teď ho začala i pusinkovat. Kočka si na něj chce taky stále lehat. Mylím že budu holkám muset vysvětlit kdo je tady máma. Na druhou stranu, dvě pomocnice se hodí.
Bába je hodně práskací zvíře. Když třeba kočka provádí neplechu, tak za náma se štěkotem přijde a my hned víme která bije. Bude to moje živá chůvička.
Dneska jsem si řekla že jsou tři věci, které bych provedla a jsem zvědavá jak budu akční. Minulý týden byl jak týden u šípkové růženky. Né že bych ho celý prospala, ale byla jsem šíleně unavená. Doma jsem neudělala skoro nic a buď se válela celé dopoledne, nebo si musela jít lehnout večer.
Mám pocit, že Teodor je už zhruba týden přetočený. Příští týden půjdeme na měření, tak jsem zvědavá. Ale nožky cítím pod pravým žebrem a ruce vlevo dole. Už mi břicho začíná pod prsy a krásně vyčnívá ven.
Dneska je tak nádherně! Od půl jedný do půl čvrtý jsme s bábou byly venku a užívaly sluníčka. Nechala jsem větrat všechna okna a pouštěla domů sluníčko.
Dokonce jsem bábu i ostříhala jak jsem měla původně v plánu. Večer když jsem pekla sušenky k snídani už mě dosti otékaly nohy a chytaly mě do nich křeče.
Musela jsem si dvakrát lehnout a nožky nahoru než jsem to dodělala.

---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 15. května 2017 v 19:19 | Reagovat

*Proč mají moje myšlenky velikou hodnotu a lidi zajímá co si myslím, příčinou je to že jsem svým myšlením blízký lidem, v současnosti se každý uzavřel do svého psychického vězení a tak jsou jeho myšlenky lidem cizí. Proč zanikly všechny veliké civilizace, příčinou bylo to že se uzavřeli před ostatními civilizacemi, za snahou se uzavřít je nemoc, to co je nemocné se uzavírá, aby to mělo klid od okolí.
V současnosti zaniká civilizace v USA, protože se USA uzavřelo okolnímu světu, díky svým ideologickým nemocem, veliké dluhy které nelze už splatit jsou jasným statistickým ukazatelem stavu ekonomiky každého státu, budoucnost zde má Kanada, která je zatím otevřená před ostatními civilizacemi. Nejhorší je srážka s blbcem, a blbcem je zde vždy nemocný člověk, dokud nevyřešíme naše nemoci, do té doby se nevyřeší ani ekonomika a politika.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama