Den dvacátýčtvrtý - 77

13. dubna 2017 v 20:49 | Rozkvetlá louka |  100 dní do předpokládaného termínu porodu
To věčný čekání.. Sice kdykoliv předtím něco jen píchlo, hned jsem Teodora přemlouvala aby tam ještě zůstal, že do jara má čas. Ale už je to dlouhý. Jak zima, tak těšení.
Už bych chtěla jaro a miminko. Stejně je to ale k nevíře že jsme až tady. Já jsem tomu furt nemohla nějak uvěřit. Doufala že to vše dobře dopadne a budem mít dítě. Ale celý těhotenství je takový.. Takový plný pochyb a strachu.
Já to tolik neprožívala, ale co jsem viděla v diskuzích, nebo slyšela od jiných maminek je to fakt záhul. Spousty jich je ještě strašeno lékařem. Že by se mohlo stát tohle a tamto. To my měli v tohmle směru naprostý klídeček.
Na kontroly jsem se vždycky strašně těšila, protože jsme byli pochváleni, jak krásně a ukázkově rosteme. Poslední dvě kontroly jsem sice dostala trochu za tu váhu. ALe holt já nemůžu mít všechno jako ostatní :D !
Někdo holt nabere 2Okg někdo pár. Já mám aktuálně nahoře půl kila z kontroly před dvěma dni. Ale s tím, že 6 kilo jsem zhubla první měsíc a další dva se na té váze držela. Zvracet jsem přestala až ve čvrtým a teprve pak se začala kulatit.
Od tý doby to není takový fofr, ale přibírám. Upřímně jsem ráda. Tedík je veliký jak má a mě alespoň nebolí tak přehnaně záda. Nemotorná jsem i tak. Takže při představě že mám nahoře 10 - 15 kilo ještě k tomu pupku je děsivá. Nevím kdo by mi oblékal ponožky a jak bych se zvedala.
Zlatý moje přibírání. Vlastně je to těhotenství celý takový fajn. Na to jaký existenční situace nás od začátku do konce potkaly jsem velký kliďas. Nic mě nijak extrémně nebolí. Mimčo se ozývá, takže vím že je v pořádku.
Je to krásný. Hlavně ten Luboš. To je jak za odměnu a já si říkám čím jsem si to zasloužila. To je tak perfektní chlap. Na to že se bál toho být táta tak je dokonalý. Získává informace, je pozorný. Nenechá mě nic udělat ani nosit. Všechno zařídí. Když si vybavím dědu Vopinku je jasný odkud to má okoukané.
A pevně doufám že si toho budu vážit celý život. Takových chlapů je málo.
Celý obývák je zaplaven dětským oblečením.
To počasí nějak neví. Pohybuje se okolo nuly, ale už to vypadá že by zima mohla ustoupit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama