Den druhý - 99

9. dubna 2017 v 17:54 | Rozkvetlá louka |  100 dní do předpokládaného termínu porodu
Dneska jsem viděla asi nejvíc porodů za svůj život. Měla jsem jít na těhotenskou masáž, ale jelikož mě včerejší cestování a uklízení trochu unavilo přehodila jsem si jí na příští týden. Zítra už se nám vrací hlava rodiny a jeho ženuška tu má neuvěřitelný bordel.
Od pondělí se neuklízelo a je to vážně znát, popravdě mi v takovém prostředí není ani příjemně ale malej už mě nenechá šůrovat celý den.
Ba ani celé dopoledne. Včera jsem šoupla (ač jsem se snažila co nejopatrněji) takovou poličkoskříňku a dneska musím o to více odpočívat.
Takže jsem vyluxovala dvě místnosti, uvařila oběd a šla si lehnout. Nebylo to lehké, zvlášť do ustlané postele ale ležím už dobrý dvě hodinky a cítím se odpočatá.
Čas jsem využila k videování na YT. Odstartovala jsem to videem zrození života. Poté jsem shlédla vyprávění dvou jůtůbmaminek o tom jaký porod byl. Ještě začerstva. U obojího řvala jak želva.
A následoval porod samotný. Mám štěstí vždy na neuvěřitelně dojemný a krásně natočený porod, takže si zatím naivně mohu myslet že to takové i bude.
Občas se mi zdají sny kde vlastně budu rodit. Jestli dojedem do Rakovníka do vody a já vytáhnu náš playlist a aromalampu, nebo skončíme za humny v Hořovicích kde budu ráda za bonding.
Teodor už je kus chlapa. Kopance se nejen ozývají celým mým tělem, ale když si na něj položím notebook, tak ho nadzvedne jakoby se nechumelilo. Kde bere tu sílu?
Zatím jen nejsou zcela pravidelné.
Večer jsem se naložila do vany s olejem a oleji se pak celá promazala. Nějaký relax místo masáže byl třeba a spalo se mi zase jako miminku.
Ladovská zima pokračuje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama