Den čtrnáctý - 87

9. dubna 2017 v 22:57 | Rozkvetlá louka |  100 dní do předpokládaného termínu porodu
Další den uklízení. Dřív jsem zastávala názor že si přeci nebudu úklidem ubírat společné chvíle. Ale dneska to vnímám jako budování. Za prvé se nejedná o běžný úklid alá mytí nádobí a utírání prachu.
Ale jedná se o hloubkový úklid. O hrabání se v minulosti a třídění pokladů a zbytečností. Je to velká výzva a hodně mě to baví. Člověku se tak uleví, když si bez výčitek uvědomí kolik toho hromadí a nepotřebuje.
A skutečně to vyhodí. Třeba dneska jsme s Hanym zasedli ke spodnímu prádlu a se zadáním ,,vyhoď vše v čem by ses nechtěl nikde svlékat" a skutečně vyhodili všechno co nestojí za parádu.
Na co člověk potřebuje obnošené oblečení? Protože má dobrý střih? Dobře, pořídím si nové s dobrým střihem a do té doby budu nosit jiné poklady, které nemají možnost spatřit světlo světa přes všechnu tu hromadu hadrů.
Musím říct že mě vyléčilo právě to třídění po babičce. Jinak jsem (asi právě po ní) strašnej hromaditel. A jak ještě vyrábím, tak si tahám domů různý materiály a rozbitosti protože z tohohle by šla instalace. Z tohohle nějaká divnost.
A pak z toho jsou čtyři skladiště nesmyslů a bordelu.
Tedík o sobě dává víc a víc vedět jen čekám kdy uvidím ruku nebo nohu. Tomuhle nemůžu uvěřit. Dneska jsem koukala do knížky od tchýně ,,o matce a dítěti". Koukala jsem na ten 28. týden a přála si tady už být. Bříško je vidět, miminko cítíte.
A teď je to tady. To je tak hezký :)
Sněží.. nečekaně. Letos je ta zima krásně krutá a pravá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama